Pradžia Forumas PARENGTOS METODINĖS PRIEMONĖS: kviečiame susipažinti ir teikti savo pastabas, vertinimus, klausti ir diskutuoti Vaikų raidos sutrikimų ankstyvojo nustatymo ir pagalbos paslauga: jūsų pastaboms

Paskutinį įrašą parašė  simona prieš 1 m. 2 mėn..

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)
 • Autorius
  Įrašai
 • #4326

  Institucinės globos pertvarkos svetainės naujienų skiltyje paskelbtas pertvarkos ekspertų parengtas Vaikų raidos sutrikimų ankstyvojo nustatymo ir pagalbos paslaugos aprašo projektas: http://www.pertvarka.lt/naujienos/vaiku-raidos-sutrikimu-ankstyvojo-nustatymo-ir-pagalbos-paslauga-laukiame-jusu-nuomones/.

   

  Kviečiame susipažinti ir teikti savo pastabas. Šioje diskusijoje laukiame jūsų nuomonių, vertinimų, kuriems aspektams pritariate, o kur matote galimus tobulinimus.

  #4437

  vaiva
  Participant

  Sveiki, pamačius paslaugos pavadinimą labai nudžiugau, kad tėvai, kurie susilaukė vaiko su raidos sutrikimais, gaus operatyvią, reguliarią, tęstinę pagalbą, bet perskaičius aprašą, supratau, kad paslauga skirta tik soc. rizikos šeimoms (nors šis apibrėžimas palengva dingsta iš darbo su šeima konteksto). Tokios paslaugos reikėtų visoms šeimoms, kurios susilaukia kitokio vaiko. Žinoma, jei paslaugą taikyti visoms šeimoms, kurios ieško tokios pagalbos paslaugos aprašą reiktų keisti.

  #4438

  simona
  Participant

  Sveiki,

  dėkojame už komentarą. Paslauga nėra skirta tik vaikams, augantiems šeimose patiriančiose riziką. Žinant, kad raidos sutrikimų šiose šeimose būna daugiau tam skirtas didesnis akcentas, bet paslauga skirta visoms šeimoms, kurios ieško tokios paslaugos.

   

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Jei norite dalyvauti diskusijų forume, turite būti registruotas ir prisijungęs vartotojas.

Dalintis soc. tinkluose:
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin